In memoriam Jaap Zijl

Met schrik en grote droefenis hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van ons gewaardeerde lid J.H. (Jaap) Zijl.

Jaap was sinds 1982 lid van de VVD. Veertig jaar lang heeft hij zich actief ingezet voor de partij. Vele jaren als voorzitter van de afdeling Deventer en later als voorzitter van de Kamercentrale Overijssel. Zijn inzet voor de stad Deventer heeft hij getoond door zich als bestuurslid en voorzitter van MKB Deventer hard te maken voor het verbeteren van het ondernemersklimaat in onze gemeente.

Wij kennen Jaap als een trots VVD’er, een liberaal in hart en nieren, verbaal sterk, loyaal aan de afdeling en begaan met onze mooie stad en dorpen. Hij was actief betrokken bij onze afdeling en een graag gezien lid tijdens ALV’s en andere bijeenkomsten. Als Jaap sprak, dan luisterde iedereen extra goed. Afgelopen maart was hij traditioneel lijstduwer op onze lijst voor de gemeenteraadsverkiezingen. We hadden niet durven vermoeden dat dit de laatste keer zou zijn.

Wij wensen zijn naasten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies en zullen Jaap enorm missen.

 

Babette Mulders

Voorzitter VVD Salland